Sukces ucznia PG w Wolanowie!

W dniu 24 maja 2016r. w PG im. Jana Pawła II w Parznicach odbył się II Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II.  Jego cele to: popularyzacja poezji Karola Wojtyły, rozwijanie uzdolnień artystycznych młodzieży, pielęgnowanie wartości estetycznych języka ojczystego. Konkurs był  skierowany do gimnazjalistów mających za zadanie zaprezentować jeden utwór, którego autorem jest Papież- Polak. Wzięło w nim udział troje uczniów z naszej szkoły- Kacper Jabłonka, Natalia Jedlikowska, Ewa Gibała. Pod opieką pań: Moniki Gibały i Agnieszki Wlazło przygotowali oni recytację. Zakończyło się to sukcesem dla Kacpra Jabłonki, który zajął II miejsce. Gratulujemy!

Sunday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.