Ziemia jako planeta i środowisko życia i działalności gospodarczej człowieka

Geografia uczy myśleć naukowo, czuć estetycznie, działać praktycznie”
Wacław Nałkowski

W dniu 25 maja 2016 r. odbył się szkolny konkurs geograficzny, skierowany do uczniów pierwszych i drugich klas gimnazjalnych.
Tematem konkursu dla pierwszoklasistów była Ziemia jako planeta i środowisko życia i działalności gospodarczej człowieka. W konkursie wzięły udział cztery uczennice z klasy Ib: Natalia Fajdek, Wiktoria Orzeszek, Julia Pieczeniak i Martyna Sambor. Zwyciężczynią konkursu została Martyna Sambor.

W konkursie dla drugoklasistów wzięło udział dziewięcioro uczniów z klasy IId:Julia Bolek, Igor Faliszewski, Paweł Głogowski, Milena Golińśka, Jakub Jedlikowski, Karolina Kowalczyk, Bartosz Krzysztoszek, Adam Mazur i Kacper Zborowski. Uczniowie rozwiązując test mieli za zadanie wykazać się wiedzą związaną z geografią Polski – położeniem, środowiskiem przyrodniczym i gospodarką naszego kraju. Z zadaniami konkursowymi najlepiej poradziła sobie Milena Golińska.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przygotowanie się do konkursu i udział w nim.
Zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizator konkursu
Renata Bieniek

Sunday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.