„Treasure Island” R.L. Stevenson

12 maja w Publicznym Gimnazjum w Wolanowie odbył się konkurs z języka angielskiego przygotowany przez: Elżbietę Kacprzycką, Marlenę Stanik i Magdalenę Zarębską.  Miał na celu propagowanie czytelnictwa w języku angielskim. Szesnastu uczniów z I, II i III klas po przeczytaniu książki „Treasure Island” R.L. Stevenson odpowiadało na pytania ze znajomości lektury na zasadzie popularnego programu telewizyjnego „Jeden z Dziesięciu”. Każdy z nich miał na wstępie trzy szanse, które stopniowo tracił po złej odpowiedzi. Szczególnych emocji dostarczyła trzecia runda, w której uczniowie wyznaczali kolejną osobę do odpowiedzi. W finale znalazły się trzy osoby z klasy III D, które zostały zwycięzcami konkursu i  otrzymali dyplomy i nagrody:

I miejsce – Natalia Stani
II miejsce – Zofia Żurek i Bartosz Krzysztoszek

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sunday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.