KONKURS NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ

Uczniowie z naszej szkoły w okresie przedświątecznym wzięli również udział w konkursie na najpiękniejszą ozdobę choinkową.
Celem konkursu było rozwijanie kreatywności wśród uczniów, podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych, współudział w tworzeniu dekoracji w szkole.
W dniu 20.12.2017 r. komisja konkursowa w składzie: p. dyr.Elżbieta Wertejuk, p.Jolanta Prawda, p.Monika Gibała oraz p.Anna Kosiec wybrała najciekawsze prace.
Zostały przyznane dwa pierwsze równorzędne miejsca dla Martyny Sambor z kl. IIIb oraz Patrycji Pękali z kl. III d oraz wyróżnienia dla: Julii Nowocień kl. VIa,  Jakuba Bednarka kl. II d, Gabrysi Mortki kl. III d, Frania Rubinkiewicza kl.II c, Izy Glibowskiej kl.VII c i Kingi Gutkowskiej kl.II d.

Wykonane przez uczniów ozdoby choinkowe zostały wyeksponowane na choince na holu szkolnym.

Sunday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.