WIGILIA W KLASIE 4A

Utworzono: wtorek, 21 grudzień 2021 Opublikowano

W dniu 16.12.2021r. uczniowie klasy 4a wraz z wychowawczynią spotkali się na Wigilii Klasowej.
Na początku wszyscy podzielili się opłatkiem, składając sobie życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Później uczestnicy spotkania zasiedli do wspólnego stołu, dzieląc się nawzajem przygotowanymi słodkościami. Dla podtrzymanie tradycji, śpiewane były tradycyjne kolędy polskie, pastorałki i piosenki świąteczne. Wszyscy włączyli się w ozdabianie klasowej choinki. Spotkanie wigilijne przebiegło w miłej atmosferze, a wspólne spędzanie czasu podczas organizacji uroczystości obok kultywowania tradycji, było również jedną z form integracji zespołu klasowego.

Anna Kosiec

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.