DZIEŃ RODZINY

Opublikowano

13 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbyło się wielkie święto ,, Dzień Rodziny’ Na tę wyjątkową okazję przybyło wielu gości: mamusie, tatusiowie, rodzeństwo.
Uczniowie klasy IIb rozpoczęli uroczystość od przedstawienia bajki „Królewna Śnieżka i ośmiu krasnoludków”. Następnie dzieci odegrały scenkę z życia rodziny i zaprezentowały się w krótkim koncercie wokalnym. Wszyscy z uwagą i wzruszeniem obejrzeli występy małych aktorów. Miłym akcentem było wręczenie własnoręcznie przygotowanych laurek. Po części artystycznej dzieci i ich rodzice spędzili miło czas przy słodkim poczęstunku. To był szczególnie  radosny i rodzinny dzień w naszej klasie.

Opracowała Jolanta Pielas

Saturday the 11th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.