WYNIKI GMINNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Utworzono: piątek, 07 czerwiec 2024 Opublikowano

„POTYCZKI MATEMATYCZNE”

W dniu 22 maja 2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Wolanowie odbył się  Gminny Konkurs Matematyczny dla klas II i III „Potyczki Matematyczne”. Wzięło w nim udział 18 uczniów z klas II i 15 uczniów z klas III reprezentujących szkoły podstawowe z gminy Wolanów.
Celem konkursu było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań i uzdolnień matematycznych, kształtowanie samodzielnego i twórczego myślenia, promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki, integracja środowiska uczniowskiego, współpraca nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.
Mistrzami matematyki w dwóch kategoriach wiekowych okazali się:

w klasach II:

I miejsce: Leon Piątkowski, Filip Zawadzki - PSP w Wolanowie
II miejsce: Tymon Bukalski, Jagoda Kacprowicz - PSP w Wolanowie
III miejsce: Wojciech Grduk – PSP w Mniszku

w klasach III:

I miejsce: Michał Dubiński - PSP w Wolanowie
II miejsce: Jakub Burkiewicz, Lena Trojanowska - PSP w Wolanowie
III miejsce: Oliwier Sieczkowski, Julia Pączek - PSP w Wolanowie

Nagrodzeni uczniowie otrzymają nagrody. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce !!!
Dziękujemy nauczycielkom klas II i III za przygotowanie swych uczniów do konkursu.

Gratulujemy i zapraszamy za rok.

Organizatorki

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.