„Taniec nie tylko bawi, ale daje pożytek, kształci i uczy.”

Dnia 12 maja 2016 roku miała miejsce dyskoteka integracyjna klas szóstych ze szkół w obrębie gminy Wolanów. Zaprosiliśmy na nią również uczniów klas 4 i 5 ze szkoły z Wolanowa.

Celem głównym dyskoteki była integracja uczniów klas szóstych, organizacja czasu wolnego, kształtowanie umiejętności odreagowania napięć poprzez taniec, rozwijanie zdolności tanecznych.

W trakcie dyskoteki uczniowie naszej szkoły przygotowali skromny poczęstunek w postaci ciasta i napojów.

Po dyskotece wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że była to jedna z najlepszych dyskotek w naszej szkole i z niecierpliwością czekają na kolejną. Naszą wspaniałą zabawę ilustrują zdjęcia.

Opiekunami dyskoteki były panie: Małgorzata Bisińska-Siara, Beata Stanik i Lidia Gomuła.

Samorząd Uczniowski

Wednesday the 24th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.