Ślubujemy ...

W dniu 23 października 2019 r. odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Przedstawiciele SU: Zuzanna Golińska, Bartosz Furczyński i Miłosz Pisarek powitali bardzo gorąco pierwszaków i z tej okazji złożyli im serdeczne życzenia. Oprócz życzeń i obietnicy troski o ich bezpieczeństwo i pomocy w razie trudności w szkole Zarząd SU wraz z opiekunkami: p. A. Augustyniak i p. M. Bisińską-Siarą przygotowali słodkie upominki dla każdego z 54 pierwszoklasistów. Kosz „słodkości” prezentował się imponująco! Pierwszakom życzymy smacznego i powodzenia w szkole!

SU wystawił też poczet flagowy składający się z trojga uczniów klasy Vllb w składzie: Igor Gocel, Zuzanna Kępczyńska i Wiktoria Kaźmierczak.

Friday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.