Wesoły piknik....

Utworzono: czwartek, 23 czerwiec 2022 Opublikowano

W dniu 21. czerwca 2022 roku w obecności opiekunek odbył się piknik dla członków Samorządu Uczniowskiego. Ze względu na kapryśną aurę miał on miejsce w jednej z sal lekcyjnych. Zostali na niego zaproszeni uczniowie z wszystkich samorządów klasowych. Celem spotkania było podsumowanie działalności samorządu w roku szkolnym 2021/2022. W swobodnej atmosferze młodzież wspominała, wnioskowała, chwaliła. Były gry i zabawy zespołowe. Była również ulubiona pizza! Kończący swoją kadencję zarząd dzielił się doświadczeniem z młodszymi kolegami, radził, co kontynuować, co zmienić.
Dziękujemy wszystkim uczniom klas 8, którzy aktywnie włączyli się w życie szkoły i życzymy powodzenia w nowych szkołach, a młodszych zapraszamy do współpracy. Pomyślnych wiatrów!

Opiekunki SU

Saturday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.