Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Mazowszu

Natalia Sadownik, uczennica klasy 8a została finalistką wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Mazowszu, uzyskując 75,5% punktów możliwych do zdobycia. W finale wzięło udział 15 uczniów z województwa mazowieckiego.
Konkurs ten był konkursem interdyscyplinarnym, gdzie uczestnicy musieli wykazać się szeroką wiedzą na temat historii, geografii, ekonomii, polityki, społeczeństwa, administracji i gospodarki Mazowsza. Konkurs składał się z trzech etapów: szkolnego, powiatowego i wojewódzkiego.
Warunkiem przystąpienia do konkursu wiedzowego była realizacja grupowego projektu edukacyjnego na temat „Zielone Mazowsze”. Natalia wraz z koleżankami z klasy: Marią Bednarek, Igą Bińczak i Julią Jagiełło zrealizowały projekt pt. „Zielono Mi” i przystąpiły do konkursu wiedzowego.

Renata Bieniek - nauczyciel geografii

Saturday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.