Uroczysta gala Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie podsumowująca Konkurs Wiedzy o Mazowszu

„Wśród tak wielu wartości
dwie są najważniejsze dla małej ojczyzny:
dary przyrody i dary kultury.
Przyroda daje małej ojczyźnie zdrowie,
Kultura daje jej własną twarz.”

Jan Sobiniarz

W dniu 15 czerwca 2023r. podczas uroczystej gali w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie uczennica naszej szkoły Natalia Sadownik otrzymała z rąk Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego zaświadczenie, że jest finalistką Konkursu Wiedzy o Mazowszu.
Dyplom uznania otrzymała także Renata Bieniek – opiekunka finalistki oraz projektu „Zielono Mi” zrealizowanego przez cztery uczennice klasy 8a.
Konkurs Wiedzy o Mazowszu zorganizowany był przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.
Konkurs Wiedzy o Mazowszu, to konkurs na prawach kuratoryjnych konkursów przedmiotowych, których laureaci i finaliści otrzymują punkty do przyjęcia do szkoły średniej.
Gratulujemy Natalii i życzymy sukcesów w nowej szkole!

Renata Bieniek

Monday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.