Międzypowiatowa Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

Udany występ uczniów Publicznego Gimnazjum w Wolanowie w kolejnej edycji ligi, którzy tym razem wystąpili w roli gospodarzy. W zawodach wzięło udział około 200 uczestników reprezentujących gimnazja z trzech powiatów: IŁŻA, PARZNICE, PRZYSUCHA, PRZYTYK, SZYDŁOWIEC, WIERZBICA i WOLANÓW.
Dziewczęta z klasy I zajęły 3 miejsce, z klasy II - 4 miejsce, z klasy III po wygraniu wszystkich pojedynków zajęły I miejsce.

W rywalizacji chłopców w obydwu rocznikach bezkonkurencyjni byli zawodnicy z Wolanowa, którzy wygrali wszystkie swoje mecze i zasłużenie zajęli I miejsce w kategorii klas 1 i 2.
Ozdobą całego Turnieju był pojedynek chłopców klas II pomiędzy Wolanowem a Przysuchą, gdzie prowadzenie zmieniało się, co chwila, ale zwycięsko z tej walki wyszli zawodnicy reprezentujący Wolanów.
Chłopcy klasa I: Kacprowicz Kacper, Gutkowski Mateusz, Wójcik Bartłomiej, Gucwa Patryk, Sobczak Piotr, Tokarski Kamil, Warda Kacper, Pucuła Patryk, Kowalik Tomasz.
Chłopcy klasa II: Wojcieszak Paweł, Pieczenia Artur, Mazur Adam, Sambor Przemek, Kozyra Cezary, Kubiak Krzysztof, Florczak Dawid.
Trenerem obydwu ekip jest Ryszard Kosiec.

Thursday the 2nd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.