Halowy Turniej Piłki Nożnej

Osiem szkolnych zespołów wzięło udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrekcji  ZSO - PG Wolanów
p. Elżbiety Wertejuk, który odbył się 15.12.2016 r. na hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Wolanowie.
W zawodach uczestniczyło około 80 uczniów gimnazjum, którzy rywalizowali przez cały dzień o Puchar i medale.
Po losowaniu drużyny podzielono na dwie grupy gdzie grano systemem " każdy z każdym", a następnie półfinały i finał.
Po rozegraniu wszystkich spotkań zwyciężyła drużyna o nazwie "Sztywne Dywany „, która grała w składzie: Sobczyk Kacper - kapitan, Gutkowski Jakub, Wasiak Adrian, Kocur Kacper, Orzeszek Kacper, Czubak Kacper, Adamiec Michał, Mazur Adam, Ogorzałek Miłosz, Zięba Wojtek.

Uroczystej dekoracji dokonała p. Dyrektor Elżbieta Wertejuk, która pogratulowała zwycięzcą jak również tym, którzy zajęli dalsze miejsca. Turniej zorganizował i przeprowadził Ryszard Kosiec.

Monday the 6th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.