Międzypowiatowa Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

19.01.2019 r. na hali sportowej w Wolanowie została rozegrana kolejna runda spotkań w ramach Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.
Z bardzo dobrej strony pokazały się reprezentacje PSP w Wolanowie: Drużyna chłopców klas VII i VIII rozegrała 6 spotkań i wszystkie wygrała zajmując 1 m-ce. A wygrali z: PSP Szydłowiec, PSP Zwoleń, PSP Iłża, PSP Przytyk, PSP Skrzyńsko, PSP Wierzbica. Skład zespołu: Siara Mateusz, Maciejewski Mateusz, Maciejewski Jakub, Ogiński Jan, Goliat Adam, Bąk Michał, Pikiewicz Filip. Opiekun Kosiec Ryszard. Zespół reprezentujący 3 klasę gimnazjum również wygrał wszystkie swoje spotkania i tym samym zajął 1 m-ce. Skład 3 klasy gimn.: Siara Michał, Wójcik Bartek, Korba Kacper, Sambor Kamil, Sukiennik Jakub, Florczak Adam, Bednarek Jakub. Opiekun Kosiec Ryszard. Na brawa zasłużyły również dziewczęta z klasy 3 gimnazjum, które przegrały tylko jedno spotkanie 5 wygrywając i zajęły 1 m-ce. Skład zespołu dziewcząt: Dubińska Natalia, Siara Natalia, Piasta Justyna, Szyszka Weronika, Sułecka Natalia, Rybska Julia, Mędrek Amelia. Opiekun Pysiak Grzegorz.

Duże brawa i gratulacje dla naszych uczniów!!!

Tuesday the 16th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.