„Tornister pełen uśmiechu”

W dniu 24 września w naszej szkole Szkolne Koło Caritas przeprowadziło akcję zbiórki artykułów papierniczych i biurowych, które za sprawą radomskiego Caritas mają być dostarczone dzieciom z Ukrainy. Dzięki waszej hojności zebraliśmy:

- bloki rysunkowe A3- 6 szt.
- bloki rysunkowe A4- 30szt.
- piórniki-4 szt.
- farby- 8 op.
- plasteliny- 10 op.
- kredki- 27 op.
- pędzle – 12 szt.
- przybory geometryczne- 4 komplety
- kleje – 14 szt.
- nożyczki – 1 szt.
- taśmy klejąca- 3 szt.
- korektory- 2 szt.
- flamastry- 10 op.
- zakreślacze – 4 op.
- zeszyty – 112 szt.
- strugaczki, gumki- 15 szt.
- długopisy- 49 szt.
- ołówki- 41 szt.

Otrzymaliśmy również wielkie pudło słodyczy, m.in. czekolady, batony, lizaki, żelki.
Same słodkości….
W jednodniowej akcji wzięło udział 60 z 417 uczniów naszej szkoły, co stanowi 14 %. Wszystkim jesteśmy wdzięczni, a w przyszłości będziemy się starać, by ten procent stale wzrastał. To wielkie zadanie dla wszystkich wolontariuszy - propagować akcje wśród rówieśników, zachęcać, aktywizować, otwierać serca.

Szkolne Koło Caritas

Thursday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.