Podzielmy się ciepłem!

Szkolne Koło Caritas przy PSP w Wolanowie włącza się w akcję radomskiej Caritas - zbiórki  skarpet dla osób bezdomnych. Zima w tym roku dopisała, temperatury często spadają poniżej zera. To może być groźne dla osób pozbawionych dachu nad głową. Dlatego zwracamy się z apelem do naszych uczniów:  do 5. marca przynoście do szkoły nowe skarpety, rozmiar I kolor dowolne. Będzie na nie czekało specjalnie oznakowane pudełko. Jak zawsze za udział w akcji możecie zdobyć punkty dodatnie z zachowania:
1 para = 5 pkt, maksymalnie 15 pkt.

Opiekunowie SK Caritas

Thursday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.