"Tak. Pomagam."

To nazwa Ogólnopolskiej Akcji Zbiórki Żywności mającej na celu niesienie pomocy osobom starszym, samotnym. Szkolne Koło Caritas działające w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Wolanowie włączyło się w to przedsięwzięcie. Uczennice klas 8a I 8b kwestowały 03. grudnia w markecie Lidl. Klienci do specjalnie przygotowanego pojemnika mogli wkładać produkty spożywcze o długim terminie przydatności, np. mąkę, kaszę, cukier, olej, konserwy, słodycze itp. Właśnie z nich radomska Caritas przygotuje paczki świąteczne dla potrzebujących. Niech święta będą radosne dla wszystkich!

Agnieszka Wlazło

Saturday the 4th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.