Pierwsza akcja Szkolnego Koła Caritas „Kolega koledze”

W minionym tygodniu nasi wolontariusze z zapałem zorganizowali zbiórkę nowych przyborów szkolnych, które przekazane zostaną dzięki Caritas Polska dla dzieci z Syrii i Libanu. W akcji wzięło udział 43 uczniów naszej szkoły.  Uzbieraliśmy m. in. 101 zeszytów, 40 bloków, 36 długopisów, 24 op. kredek, 28 ołówków, 8 op. mazaków, a także pędzle, zakreślacze, korektory, nożyczki, piórniki i inne przybory szkolne.
Życzymy Wam dobrego roku i zachęcamy do udziału w akcjach szkolnego wolontariatu, bo zgodnie z sentencją nieznanego autora: „Nie liczy się to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

Monika Gibała, Agnieszka Wlazło

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.