TAK. POMAGAM!

Radomska Caritas przyłączyła się do Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności. Wolontariusze w dn. 8-9 grudnia  w sklepach sieci Lidl zbierali produkty o długim terminie ważności. Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas w Wolanowie również uczestniczyli w akcji 8. grudnia. Z energią i uśmiechem rozdawali ulotki, zachęcali do hojnych zakupów i podarunków, z których zostaną przygotowane paczki świąteczne dla podopiecznych Caritas. Poświęcili swój czas, by pomóc, zrobić dobry uczynek. Pamiętają słowa:
Cokolwiek dobrego uczynimy naszemu bliźniemu, zyskuje na tym nasza dusza.”  - Antonio Rosmini - Serbati .

Agnieszka Wlazło, Monika Gibała

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.