PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA!

Drukuj

„Serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta…”

Immanuel Kant

Od wielu lat pomagamy zwierzakom z radomskiego schroniska, wspierając ich suchymi karmami, puszkami, batonami, pasztecikami i rozpieszczamy licznymi przysmaczkami. Pamiętamy, że są tam psy i koty nie tylko bezdomne, ale także opuszczone, często wyrzucone, które jeszcze bardziej potrzebują naszej uwagi i wsparcia. Potrzeby placówki są ogromne i bardzo zróżnicowane. W odpowiedzi na liczne potrzeby czworonogów tam przebywających, uczniowie naszej szkoły wraz z młodzieżą należącą do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Młodocina wzięli udział w zbiórce na rzecz tej placówki. Podczas jednodniowej akcji tylko w naszej szkole zebraliśmy 130 produktów! I tego samego dnia (24 kwietnia 2024 r.), zebrane dary zostały przewiezione do Schroniska w Radomiu przy ul. Witosa 96.

Kochani uczniowie, to wszystko dzięki Wam!

Jadwiga Bednarek i Aneta Dziedzic

 

Tuesday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.