Ogólnopolska Zbiórka Żywności

Radomska Caritas po raz kolejny zorganizowała świąteczną zbiórkę żywności. W dniach 29-30 marca 2019 roku wolontariusze w wielu marketach i dyskontach wręczali ulotki dotyczące akcji oraz zbierali produkty spożywcze i chemiczne.
Uczniowie Szkolnego Klubu Caritas z Wolanowa również włączyli się w akcję „Tak. Pomagam!”. Pod opieką pań: Jadwigi Bednarek i Agnieszki Wlazło dyżurowali  w piątek w markecie Carrefour na terenie Galerii Słonecznej. Razem z uśmiechami rozdawali  ulotki, zachęcali do udziału w akcji, segregowali otrzymane produkty.
Jesteśmy dumni z naszej młodzieży, która potrafi angażować się społecznie, dla której „miłosierdzie” nie jest tylko pustym hasłem…

Opracowała: Agnieszka Wlazło

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.