DAR JUNIORA DLA SENIORA

W dniu 9 marca Szkole Koło Caritas rozpoczęło w Publicznej Szkole Podstawowej w Wolanowie akcję „DAR JUNIORA DLA SENIORA”. W ramach jałmużny wielkopostnej wolontariusze naszej szkoły podczas długich przerw przechadzali się po terenie placówki ze skarbonkami wielkopostnymi. Jeśli ktoś miał życzenie, wrzucał do nich jakiś pieniążek. Założeniem akcji było, aby uczniowie w okresie Wielkiego Postu zrezygnowali z jakiejś przyjemności - zakupu słodkiego batona, chipsów i właśnie tę kwotę poświęcili. Niestety, zamknięcie szkół z powodu zagrożenia koronawirusem uniemożliwiło kontynuację akcji. W ciągu trzech dni zebraliśmy w sumie 168, 47 zł. Przekazaliśmy je do Caritas w Radomiu. Dziękujemy!

Opiekunki SKC

Thursday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.