PRZEGLĄD TEATRÓW AMATORSKICH W RESURSIE OBYWATELSKIEJ W RAMACH TYGODNIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

Klasa Teatralna - IB

W dniu 6 października 2016 r. uczniowie Ic- klasy ogólnej z innowacją teatralną wybrali się wraz z opiekunkami- p. Jolantą Węglicką i p. Anną Kosiec do Radomia-do Resursy Obywatelskiej na Przegląd Teatrów Amatorskich w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.
Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem oglądali przedstawienia przygotowane przez młodzieżowe teatry. W przeglądzie wystąpili młodzi aktorzy z Szydłowieckiego Centrum Kultury „Zamek” w spektaklu „Dzień gniewu”, uczniowie z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego tworzący Teatr „Scene”, z przedstawieniem „Nowe szaty króla” na kanwie baśni Hansa Christiana Andersena oraz młodzież z II LO im. Marii Konopnickiej w Radomiu w spektaklu „Adam i Ewa”.
Ten pierwszy w nowym roku szkolnym kontakt z teatrem przyniósł wszystkim wiele emocji i wzruszeń i stał się motywem do przemyśleń, dyskusji i wymiany spostrzeżeń u młodych adeptów sztuki teatralnej z naszej szkoły.

Sunday the 5th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.