Warsztaty teatralne z reżyserem

W dniu 15.11.20019r. w godz.12.30- 14.55 zostały zorganizowane w PSP w Wolanowie kolejne warsztaty teatralne. Reżyser - Pan Sławomir Krawczyński, który jest opiekunem artystycznym „TEATRU Z KLASĄ” udzielił nam wielu cennych wskazówek do dalszej pracy nad przygotowywaniem spektaklu „Królowa Śniegu”.
Uczniowie pracowali nad poszczególnymi scenami i poszukiwali ciekawych pomysłów na zaprezentowanie granej przez siebie postaci. Zajęcia rozwijały kreatywność, wyobraźnię, relacje społeczne. Uświadomiły, jak ważne jest w tak dużym zespole uważne obserwowanie kolegów i koleżanek podczas prezentacji, skupienie i koncentracja, aby można było uzyskać zadowalające efekty pracy. Uwagi, pomysły i wskazówki doświadczonego reżysera zostaną wykorzystane podczas dalszej pracy na zajęciach koła teatralnego. Wizyta ta była kolejnym etapem realizowanego pod patronatem Mazowieckiego Instytutu Kultury projektu „Mój Teatr”.

Friday the 26th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.