Dbamy o zdrowie

Drukuj
Rok szkolny 2021/2022 

PYSZNY DZIEŃ KOBIET

8 marca uczniowie klasy „O” wraz z wychowawcą oraz Panią Barbarą Waśkiewicz postanowili uczcić wyjątkowe święto dziewczynek na warsztatach robienia pizzy. Odbyły się one w lokalu „Sorella” w Wolanowie.
Każdy uczestnik miał okazje zobaczyć jak powstaje pizza - krok po kroku oraz stworzyć swoją autorską pizze. Radości było wiele, każdy okazał się mistrzem swojego wypieku.

 
 
 
 
 
linia
 
 
 Rok szkolny 2019/2020
 
Kanapki ...
 
 

W czwartek 7 listopada śniadanie na prawdę dało wiele mocy wszystkim zerówkowiczom. Tak pyszne kanapki, zrobione własnoręcznie dodały nam energii i zapału do nauki.

 
 
Sałatka ...
 

Jesień dostarcza nam wiele pysznych owoców, z których potrafimy zrobić wspaniałą sałatkę owocową.

 

linia

 
Śniadanie daje moc zwłaszcza pełne pysznych owocowych smakołyków. Samodzielnie wykonane jeżyki owocowe smakowały wyśmienicie.

 

ROK 2017/2018

 

PRZEDSZKOLAKI ROBIĄ KANAPKI

 

We wtorek 14 listopada, uczniowie klasy 0 podjęli wielkie wyzwanie: postanowili zrobić pyszne, zdrowe i kolorowe kanapki. Na stołach zagościły warzywa: sałata, rzodkiewki, ogórki, ogórki, a także szczypiorek. Nie zabrakło także wędliny, serów, jajek, pieczywa oraz przyborów kuchennych pomocnych w pracy. Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem, samodzielnie smarowały, kroiły, układały produkty tworząc na kanapkach bardzo ciekawe kompozycje. Przygotowane kanapki wyglądały naprawdę bardzo smakowicie - nic więc dziwnego, że po tej kulinarnej przygodzie znikły z talerzy bardzo szybko, bo przecież każdy z nas wie, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie:-)

 

 

ROK 2016/2017

 

ŚNIADANIE DAJE MOC 

 

 PYSZNE WITAMINKI - robimy sałatkę warzywną

 

Dzieci oddziału Od z wychowawczynią I.Wasiak własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę. Przyniosły z domów różne warzywa i samodzielnie kroiły warzywa i przyrządzały sałatkę warzywną przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Przygotowanie sałatki dało dzieciom wiele satysfakcji. Sałatka udała się i smakowała wspaniale.

PRZEDSZKOLAKI DBAJĄ O ZDROWIE

Dzieci oddziałów zerowych uczestniczą w spotkaniach z panią pielęgniarką Małgorzatą Żak i uczą się jak dbać o swoje zdrowie i higienę.

 

ŚNIADANIEDAJESIŁĘ

Klasa 0a wzięła udział w akcji "Śniadanie daje siłę". Własnoręcznie wykonane

kanapki bardzo smakowały.

 

PRZEDSZKOLAKI ROBIĄ SOKI

Jesienią każdy powinien spożywać dużo witamin. Przedszkolaki o tym wiedzą. Ze 

zgromadzonych owoców wykonały pyszny sok, który wszystkim bardzo smakował.

 

 

 Rok 2014/2015

7 listopada w naszym przedszkolu odbyła się akcja „Śniadanie daje moc uczniom”.

 

Sunday the 21st. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.